سفارش و نحوه پرداخت


از آنجایی که برای ثبت سفارش در وب‌سایت، لازم است عضو شوید و حساب کاربری اختصاصی خود را داشته باشید، اطلاعاتی مانند شماره‌های تماس، آدرس ایمیل و... را ثبت می‌کنید و ما از آن‌ها برای ارائه خدمات به شما استفاده می‌کنیم و این اطلاعات نزد ما محفوظ است. همچنین مطالبی مانند خبرنامه را که شامل پیشنهادهای ویژه است، به آدرس ایمیل شما ارسال خواهیم کرد و هر زمان که بخواهید، می‌توانید از دریافت آن انصراف دهید. از شماره‌های تماس شما نیز، برای اطلاع‌رسانی و در جریان گذاشتن امور کاربری و سفارش‌ها استفاده می‌شود.

لطفا توجه داشته باشید که رمز عبور حساب کاربری به صورت رمزنگاری غیر قابل بازیابی در بانک اطلاعاتی ما ثبت می‌شود، تا هیچ شخص دیگری جز خود شما به حساب کاربری دسترسی نداشته باشد. بنابراین مسئولیت حفظ و نگهداری آن بر عهده‌ی شما خواهد بود. اگر رمز عبور خود را فراموش کنید، تغییر آن تنها از طریق اطلاعات تماس ثبت شده امکان پذیر است.

تلاش ما همواره بر حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران است. بنابراین، برای بهره‌مندی از خدمات و پشتیبانی، لازم است که اطلاعات خود را به درستی ثبت کنید.

1- پرداخت از طریق درگاه بانکی

مشتریان محترم می توانند با انتخاب کالای مورد نظر و افزودن آن به سبد خرید، از طریق درگاه بانکی پرداخت نمایند.

2- کارت به کارت

مشتریان محترم می توانند با استعلام قیمت از طریق سایت و یا کارشناسان فروش، قیمت محصولات خود را از طریق شماره کارت6915961655646038 بانک صادرات  به نام ابراهیم اله دادی کارت به کارت نمایند.

3- پرداخت حضوری

مشتریان محترم می توانند با مراجعه حضوری به دفتر به آدرس تهرانپارس غربی خیابان 196 غربی خیابان اردیبهشت شمالی کوچه 212 پلاک 108 واحد 6 هزینه خود را به صورت حضوری پرداخت نمایند.

با تشکر : فروشگاه استخر مارکت 


موردی برای نمایش وجود ندارد.