مقالات استخر مارکت


نگهداری از آب استخر

نگهداری از آب استخر

همیشه نحوه نگهداری از آب استخر یکی از مهم ترین مواردی است که بعد از ساخت و بهره برداری از استخر حائز اهمیت است، افراد همیشه قبل از رفتن به استخر در مورد فضا و تمیزی آن تحقیق می کنند و پس از اطمینان از تمیزی استخر، آنها به آنجا می روند، اما استخر نه تنها هدف یک فضای بسته خاص است که افراد در روزهای هفته برای تفریح یا درمان به آنجا می روند، بلکه بسیاری از افراد می توانند در خانه خود استخر داشته باشند یا بسیاری از خانه ها دارای باغ باشند. استخرهای شنا وجود دارد.

نکات  مهم مربوط به نگهداری موتورخانه

نکات مهم مربوط به نگهداری موتورخانه

وقتی سیستم گرمایشی یا سرمایشی خوب کار نکند احتمالاً مشکل از یکی از سه قسمت آن ناشی شده است: منبع گرما/سرما، سیستم توزیع یا ترموستات. اگر سیستم گرمایشی یا سرمایشی‌تان خوب کار نمی‌کند احتمالاً مشکل از منبع آن است. شاید سیستم شما هیچ سوختی دریافت نکرده باشد. لابد سوخت به محفظه نرسیده است. اگر سوخت موتورخانه گاز یا نفت باشد، پس موتور روشن نمی‌شود. اگر سیستم گرمایشی یا سرمایشی روشن شده اما هوای گرم یا سرد به اتاق‌های خانه نمی‌رسد، پس دمنده یا سیستم توزیع مشکل دارد. خراب بودن ترموستات هم مانع روشن شدن سیستم می‌شود، یا حتی اگر سیستم روشن شود دائم خاموش و روشن خواهد شد. مشکل هر چه باشد باید راحت‌ترین روش‌ها را انتخاب کنید تا مشکل حل شود. پس صبور باشید و دست به کار شوید. قبل از کار روی سیستم گرمایشی یا سرمایشی باید این گام‌ها را انجام دهید: ​​​​

شفاف سازی آب استخر و رفع باکتری ها از آب

شفاف سازی آب استخر و رفع باکتری ها از آب

نگهداری از تجهیزات استخر و تمیز نگه داشتن آب استخر همواره مسئله ای بسیار  حائز اهمیت برای افرادی است که در خانه یا ویلای خود استخر خانگی دارند.  آب آلوده استخر می تواند زمینه ساز بسیاری از بیماری ها برای افراد باشد.  شاید شما نیز تجربه این را داشته باشید که با شنا کردن(می توانید مقاله  انواع شنا و فواید شنا را مطالعه کنید) در آب آلوده دچار اسهال، عفونت گوش،  چشم و یا موارد این چنینی شده باشید. بدیهی است که هر استخر نیازمند تعمیر  و نگهداری های معمول می باشد، تا در بهترین شرایط خود کار کند.​​​​

نور پردازی انواع استخر و تکنیک های زیبا سازی آن

نور پردازی انواع استخر و تکنیک های زیبا سازی آن

نورپردازی انواع استخر، از این جهت که این امکان را برای استخرداران فراهم می‌کند تا در طول شب نیز شنا کنند و از محیط دنج استخر خود انرژی و آرامش بیشتری بگیرند، طرفداران بسیار زیادی را به سمت خود جذب کرده است. نور پردازی، شامل مواردی همچون روشنایی داخل استخر، روشنایی رختکن، سالن و غیره می‌شود و انجام درست و اصولی آن، منظره استخر شما را چشم‌نوازتر می‌کند. نور پردازی هم به جهت زیبایی و هم به جهت ایمنی اهمیت قابل توجهی دارد؛ چراکه با کمک چراغ‌های موجود در زیر آب استخر و همچنین چراغ‌هایی که در اطراف استخر قرار دارند تمام بخش‌های استخر به راحتی دیده می‌شوند. آشنایی با اصول درست نورپردازی، بسیار مهم بوده و به همین علت ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با نورپردازی انواع استخر روباز و سرپوشیده بیشتر آشنا کنیم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.‌​​​​

داشتن یک استخر استاندارد و با کیفیت با کمترین هزینه ؟

داشتن یک استخر استاندارد و با کیفیت با کمترین هزینه ؟

امروزه استخرها با ایجاد احساس آرامش و دفع  استرس‌های روزمره، نقش مهمی در افزایش کیفیت زندگی خواهند داشت. از این رو،  بسیاری از افراد تصمیم به ساخت استخر در خانه، باغ، ویلا یا حیاط شخصی خود  می‌گیرند. به این ترتیب استخرها همیشه در دسترس بوده و هر موقع افراد  اراده کنند، می‌توانند به صورت شخصی از آن استفاده کنند. در کنار مزایای  فراوان استخر شخصی، هزینه ساخت سرسام‌آور آن، یک مانع اساسی برای بسیاری از  افراد است. عوامل موثر بر هزینه ساخت استخر متفاوت است و می‌توان با در نظر گرفتن نکاتی، این هزینه‌ها را کاهش داد. بنابراین می‌توان با کمترین هزینه به ساخت استخر ارزان و  با کیفیت داشته و از آن لذت برد. چرا که نباید کیفیت را فدای کاهش  هزینه‌ها کرده و استخری بی‌کیفیت ساخت. پس در ادامه با ما همراه شوید تا  شما را با این نکات طلایی بیشتر آشنا کنیم.

رله چیست

رله چیست

 رله همان کلید است ولی کلید را نمی توان از راه دور کنترل کرد و یا از آن به عنوان یک کنترل کننده ی هوشمند بهره برداری نمود، پس میتوان رله را یک کلید هوشمند دانست که علاوه بر داشتن ساختار اصلی یک کلید ویژگی های دیگری را نیز در خود دارد.

طرز کار با شیر 6 حالته فیلتر های شنی

طرز کار با شیر 6 حالته فیلتر های شنی

به طور کلی عملیاتی که فیلترهای شنی تصفیه آب استخر و جکوزی از طریق نحوه  کار با شیر 6 حالته فیلتر شنی آن انجام می شود ، به سه حالت تصفیه ، بک واش  و رینس تقسیم می شوند . این سه عملیات از اصلی ترین حالت های کار با فیلتر  شنی در امر تصفیه آب استخر و جکوزی هستند .

نحوه عملکرد فیلتر های شنی در مدار تصفیه

نحوه عملکرد فیلتر های شنی در مدار تصفیه

تصفیه آب در همه جا و برای هر کاربردی از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از راه های تصفیه آب استفاده از فیلتر های شنی است. فیلتر های شنی متناسب با کاربری آب تصفیه شده ، برای هر کاربردی متفاوت اند. برای مثال اگر آب تصفیه شده برای پر کردن استخر باشد باید از فیلتر های شنی استخر استفاده کنیم که به کمک سیلیس این کار را انجام میدهند . ( برای اطلاع از قیمت سیلیس نیز میتوانید روی لینک کلیک کنید ). این فیلتر ها به نسبت مقدار آبی که باید تصفیه کنند، در ظرفیت های متفاوتی در بازار موجود اند. در این مقاله به  نحوه عملکرد فیلتر های شنی استخر نرخ بالا می پردازیم.

آنچه باید درباره تجهیزات استخر سونا و جکوزی بدانید

آنچه باید درباره تجهیزات استخر سونا و جکوزی بدانید

لوازم و کار تجهیزات استخر سونا جکوزی : تجهیزاتی که در موتورخانه، داخل سونا  و جکوزی نصب می‌شوند شامل، پمپ‌، فیلتر، دستگاه‌های ضدعفونی کننده، دیگ آب گرم، مشعل، مبدل حرارتی، لوله و اتصالات، دستگاه مولد بخار، هیترهای گرم کن محیط سونا و جت پمپ جکوزی  هستند.

چرا من شنا کردن را دوست دارم

چرا من شنا کردن را دوست دارم

علت حس خوب دادن شنا به ما :  دلایل زیادی وجود دارد که چرا من عاشق شنا هستم، اما من فقط چند مورد را با شما به اشتراک می گذارم، و شاید حتی بتوانم شما را تشویق کنم که به شنا بروید.
اولین دلیلی که من عاشق شنا هستم این است که می تواند بسیار آرامش بخش باشد. من عاشق احساس شناور بودن روی آب و احساس تقریبا بی وزنی هستم. من متوجه می شوم که وقتی استخر را ترک می کنم کاملاً احساس آرامش می کنم.

اعطای نمایندگی
با درود
فروشگاه اینترنتی استخر مارکت
در سراسر ایران عزیز نمایندگی فعال می‌پذیرد

تلفن هماهنگی 09123710797 با مدیریت اله دادی
اطلاعات بیش‌تر
عضویت در خبرنامه استخر مارکت
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...