دیگ های چدنی MI3


تولیدی  شرکت لوله و ماشین سازی ایران اولین دارنده نشان استاندارد از موسسه  استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران در کشور می باشد. این شرکت دارای گواهی  تایید صلاحیت آزمایشگاه در خصوص آزمون دیگ های چدنی مخصوص گرمایش مرکزی و  آب گرم مصرفی و اندازه گیری ظرفیت و بازده دیگ های مخصوص گرمایش از موسسه  استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران می باشد. این دیگ  ها از مناسب ترین چدن مقاوم در برابر حرارت و انتقال بهتر حرارت تولید شده  و در طراحی آن توزیع صحیح حرارتی و حداکثر کارایی مدنظر قرار گرفته است.

 

ویژگی های دیگ چدنی  MI3 

کلیه پره های دیگ چدنی MI3   با فشار 4 بار در یک دقیقه مورد آزمایش هیدرواستاتیک قرار می گیرند. در  این دیگ ها از پشم شیشه به عنوان عایق حرارتی استفاده شده که این امر موجب  جلوگیری از اتلاف حرارت وصرفه جویی در مصرف انرژی و افزایش بازده حرارتی  دیگ می گردد.
دیگ های چدنی MI3  مدل M و S90 و M90  دارای لوله مقسم آب ورودی به درون پره ها می باشد که  این ابتکار نیاز به گرفتن خروجی آب از جلو دیگ در تعداد پره های بالا منتفی  می سازد. به علاوه موجب توزیع یکنواخت آب در تمام پره ها می شود.
دیگ های  چدنی MI3 برای سوخت با گاز شهری و یا گازوئیل مورد استفاده قرار می گیرند .  این دیگ قیمت 4 پره قیمت مقرون به صرفه ای را دارا است و 5 سال ضمانت بدون  قید و شرط و خدمات پس از فروش دائم می باشد. کمی صبر کنید...

دسته‌بندی