فیلتر شنی کالمواگر به دنبال یک فیلتر شنی با کیفیت می  گردید که هم نیازتان را برطرف کند و هم این که طول عمر بیشتری داشته باشد،  توصیه ما استفاده از فیلتر شنی کالمو است که خوشبختانه سایت هوایش این  امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید در آنجا با انواع و اقسام  این فیلترها آشنا شوید و متناسب با نیازی که دارید؛ بهترین انتخاب را داشته  باشید.

چه کار کنیم تا فیلتر شنی بهتر عمل کند؟

وقتی که می خواهید فیلتراسیون فیزیکی انجام  دهید، عوامل زیادی هستند که روی عملکرد فیلتر شنی ها از جمله فیلتر شنی  کالمو تاثیر گذار می باشند که این عوامل شامل موارد زیر می باشد:

اندازه دانه بندی و شکل ذرات تشکیل دهنده بستر فیلتر شنی جزء مهمترین عوامل است.

سرعت عبور آب از بستر هم یکی دیگر از عوامل  مهم و تاثیر گذار می باشد. در واقع کیفیت آبی که تصفیه شده است، بستگی به  سرعت عبور آب ندارد اما سرعت عبور آب زمان عملیات را مشخص می کند و با آن  ارتباط مستقیم دارد که قطعا هرچقدر زمان کوتاه تر باشد، عملکرد بهتر خواهد  بود.

چه کار کنیم تا فیلتر شنی بهتر عمل کند؟

روش شستشوی فیلتر شنی کالمو

همه چیز بستگی به ابعاد و نوع فیلتر دارد  که مشخص می کند شستشو را با آب یا با آب و هوا انجام دهید. در شستشو با آب،  باید فشار آب و سرعت آن بالا باشد و حجم بستر را افزایش دهند؛ اما در  فیلترهایی که سایز خیلی بزرگی دارند، درست است که آب مشکلی را در فیلتر  ایجاد نمی کند؛ اما نمی تواند شستشوی کافی را انجام دهد، و از آب و هوا  استفاده می کنند و از طرفی هم حدود ۶۰ درصد از حجم کل فیلتر شنی کالمو را  با ماده ای به نام سیلیس پر می کنند.

کلام آخر

فیلتر شنی کالمو یکی از پرطرفدارترین هاست  که می تواند آب تصفیه شده و تمیز را در اختیار شما قرار دهد. سرعت عملکرد  بسیار بالایی دارد؛ اما این سرعت بالا از دقت کارش کم نمی کند. البته  همانطور که بالاتر هم اشاره کردیم، توصیه ما این است که حتما از سایت استخر مارکت  این محصول را خریداری کنید تا خیالتان از بابت کیفیت، ضمانت و خدمات پس از  فروش راحت باشد.


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی