پمپ آب خانگی سمنان انرژی


پمپ آب خانگی سمنان انرژی  تولیدی مجموعه صنایع پمپ سازی ایران ( پمپیران ) می باشد . این کمپانی  انواع پمپ های سیرکولاتور خطی و زمینی را مناسب برای انواع سیستم های  گرمایشی ، سرمایشی ، تهویه مطبوع ، استخر و … می باشد . پمپ سمنان انرژی  ( پمپیران ) دارنده گواهی نامه استاندارد بین المللی ISO 9001:2000 در سیستم های مدیریت کیفیت از شرکت RWTUV آلمان می باشد.

پمپ خانگی سمنان انرژی جهت افزایش فشار آب  ساختمان در طبقات بالا مورد استفاده قرار می گیرد . این دسته از محصولات  دارای حداکثر آبدهی 8.4 متر مکعب بر ساعت ، حداکثر ارتفاع 68 متر می باشد .  دمای کاری این پمپ ها بین -5 تا 90 درجه سانتی گراد می باشد . پمپ های آب  خانگی پمپ های کوچکی هستند که در مواردی به آن ها مینی پمپ نیز گفته می شود  . با توجه به کم حجم بودن آن ها و قیمت مناسب محصول ، در کشاورزی ، آبیاری  های قطره ای و … مورد استفاده قرار می گیرد . از جمله عواملی در انتخاب  پمپ مناسب تاثیر گذار هستند می توان به جمع کل متراژ واحدهای ساختمان ،  تعداد طبقات ، مقدار مصرف آب ، نحوه لوله کشی و تعداد شیر های آب اشاره  نمود .

موارد کاربرد پمپ آب خانگی :

زمانی که شدت و قدرت آب در مناطق مسکونی و  مجتمع های تجاری و صنعتی پایین می آید باید بسته به میزان فشار آب مصرفی که  آن جا دارد ، برای تامین آب مصرفی مخصوصا طبقات بالایی ساختمان ، باید پمپ  تهیه شود .

در مجموعه های بزرگتر اصولا از بوستر پمپ  استفاده می شود . و در مجتمع های کوچک تر و ساختمان های مسکونی و تجاری  کوچک از پمپ آب خانگی استفاده می شود .

ویژگی های پمپ آب خانگی سمنان انرژی :

پمپ های خانگی اصولا ب وسیله یک جریان برق و  موتور های الکتریکی کار می کنند که نام آن ها الکترو پمپ آب خانگی می باشد  که دور موتور آن ها معمولا 3000 دور در دقیقه می باشد . پمپ آب خانگی  معمولا تک فاز هستند  اگرچه از انواع سه فاز آن ها نیز استفاده می شود .

اصولا یک پمپ آب خانگی بر اساس قدرت موتور آن بر حسب اسب بخار یا کیلو وات انتخاب و سنجیده می شود .

انواع پمپ های آب خانگی :

پمپ های آب خانگی یا همان پمپ تقویت فشار  آب ساختمان در انواع مختلفی مانند نیم اسب ، یک اسب، یک و نیم اسب ، دو اسب  و سه اسب موجود می باشد .

اتوماتیک کردن پمپ آب خانگی : 

برای اتوماتیک کردن هر پمپ آب خانگی دو روش وجود دارد :

روش اول  : در این روش به یک پرشر سوئیچ یا به عبارتی  دیگر کلید اتوماتیک پمپ آب و  یک مانومتر نیاز می باشد . این قطعات به وسیله رابط برنجی به نام پنج راهی  و از طریق بک شیر یک طرفه ، به پمپ آب خانگی وصل می شود .

روش دوم :   در روش دوم بجای کلید اتوماتیک پمپ آب ، مانومتر و رابط پنج راهی ، از  کلید اتوماتیک دیجیتالی پمپ آب یا همان ست کنترل استفاده می شود .

باید در نظر بگیرید که هر روش معایب خود را دارد .

پمپ خانگی سمنان انرژی دارای 2 سال گارانتی می باشد .

استخر مارکت : 09123710797  اله دادیکمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

دسته‌بندی