دیگ های چدنی شوفاژ کار


دیگ چدنی شوفاژکار تولیدی شرکت صنعتی شوفاژکار با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه تولید انواع سیستم های حرارت مرکزی، دیگ های چدنی، پکیج های زمینی و دیواری با راندمان و کیفیت بالا می باشد . اما می توان گفت این شرکت را بیشتر به دیگ های چدنی موتورخانه و آبگرم می شناسند .

این شرکت با استفاده از متخصصان بومی و دانش روز دنیا به تولید دیگ های چدنی در مدل های سوپر 300 ، سوپر 400 ، سولار 300 ، سولار 400 ، سوپر هیت 300 ، 1300 استار و مدل توربو می پردازد و خود را به بزرگ ترین تولیدکننده این محصول در ایران تبدیل کرده است و دیگ چدنی شوفاژکار به کشورهایی از جمله اسپانیا ، یونان ، رومانی ، ترکیه ، عراق ، لبنان ، اردن و کشورهای آسیای میانه (منطقه قفقاز) صادر می شود .

جنس دیگ چدنی شوفاژکار از آلیاژ چدن آتش خوار بوده که علاوه بر داشتن انتقال حرارت مناسب ، مقاومت بسیار بالایی در برابر اکسید شدن و عوامل شیمیایی تاثیرگذار بر سطح دارد . آلیاژ چدن در برابر عوامل طبیعی مانند رطوبت محیط و مقاومت در برابر میعانات حاصل از احتراق بسیار مناسب است و می توان گفت دیگ های آب گرم شرکت صنعتی شوفاژکار می توانند به نسل های بعدی یک خانواده سرویس مناسب و کارا در طی زمان ارائه کند . دیگ چدنی Chauffagekar دارای 10 سال ضمانت و گارانتی شرکت صنعتی شوفاژکار می باشد . این ضمانت در صورت نصب صحیح ، بی قید و شرط بوده و پره های صدمه دیده تعویض می گردد .کمی صبر کنید...

دسته‌بندی